A Páli Szent Vince Iskolaközpont működését érintő egyes veszélyhelyzeti intézkedések

 A Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda működését érintő egyes veszélyhelyzeti intézkedések

(a 17/2021. [ III.5.] EMMI határozat alapján)

Letölthető INNEN

  1. Az óvodánkban 2021. március 8-tól rendkívüli szünet veszi kezdetét. A rendkívüli szünet utáni első munkanap 2021. április 7. (szerda).
  2. Az általános iskolai és a gimnáziumi tanulók számára 2021. március 8-ától 2021. március 31-éig tantermen kívüli, digitális munkarend kerül megszervezésre. A digitális tanrend helyi rendje a honlapunkon elérhető: szentvince-kapuvar.hu. A tavaszi szünet utáni első tanítási nap 2021. április 7. (szerda).A felügyeletet az óvodások, ill. az 1-8. évfolyam számára biztosítjuk 7:00-16:00 között. Az iskolába a tanulók taneszközt hozzanak magukkal (pl. tankönyv, tablet stb.). A gyermekfelügyeletre az igényt az óvónőknek, osztályfőnököknek kell jelezni.
  3. A felügyeletet az óvodások, ill. az 1-8. évfolyam számára biztosítjuk 7:00-16:00 között. Az iskolába a tanulók taneszközt hozzanak magukkal (pl. tankönyv, tablet stb.). A gyermekfelügyeletre az igényt az óvónőknek, osztályfőnököknek kell jelezni.
  4. A gyermekek, tanulók étkeztetését (kizárólag ebédet) a veszélyhelyzet ideje alatt biztosítjuk. Az eldobható dobozba csomagolt ebédet a Fő tér 27. főbejáratánál fogjuk kiadni. Az ebédigény jelzése egy teljes hétre vonatkozik. Aki a március 8-ai hétre szeretne ebédet kérni gyermeke számára, az március 7. 12:00-ig jelezze igényét. Aki a március 15-ei, március 22-ei és március 29-ei hetekre szeretne ebédet kérni gyermeke számára, az mindig péntek 12:00-ig jelezze az igényét. Cím: elelmezes@szentvince-kapuvar.hu
  5. A 2021. májusi-júniusi érettségi vizsgákra készülő tanulóinknak a speciális felkészítőket – a megszokott beosztás szerint – továbbra is megszervezzük, a járványügyi szabályok betartásávál.

Kapuvár, 2021. március 5.

INNEN  letölthető a teljes miniszteri levél.