Szalagavató 2023-ban

Idén is elérkezett a szalagavató napja, mely iskolánk életének egyik meghatározó eseménye. Végzős diákjainkra, január 27-én, ünnepi műsor és bál keretén belül tűzték föl a szalagot, mint a remény és a felnőtté válás jelképét. A szalagtűzésre iskolaközpontunk 68 végzős diákja sorakozott fel. Biró Péter intézményvezető a bátorság erényét emelte ki beszédében. Manapság különösen is nagy szerepe van ennek a sarkalatos erénynek. Csak kellő bátorsággal lehet a mai világban ragaszkodni az igazi értékekhez, felismeri a talmi ragyogást és ellent mondani az álértékeket felmutató fősodornak – hangsúlyozta. A végzősök táncát – mint nyitóeseményt – a tizenegyedikesek műsorának meghitt pillanatai, majd vidám hangulatú műsor követte. Rendező osztályfőnökök: Ábrahám Attiláné tanárnő és Kocsis Sándor tanár úr. (A szalagavatón készült további képeket keressék Facebook-oldalunkon)