Alsó tagozat

1.A

Bizony Bendegúz
Boldis Viola
Dojcsák Emília Ágnes
Domonkos Bálint
Erdős Noel
Hanusovszky Pál
Horváth Alíz
Horváth Diána
Kecskés Karina Hanna
Kovács Lili
Kun-György Alex
Móra Natasa Léna
Németh Petra
Nyikos Hanna
Pethő Regina
Pintér Luca
Polák Kolos
Szilágyi Jázmin Viktória
Sztojka Dzsínó
Osztályfőnök: Nagyné Kovács Enikő
Napközis nevelő: Horváth-Peres Eszter

1.B

Antal Adrienn
Fogl Melissza
Horváth Adél
Horváth Ármin
Horváth Bulcsú
Horváth Léna
Horváth Máté
Horváth Seherezádé
Ivánkovics Anna
Kóczán Petra
Kőfalvi Nadin Gyöngyi
Mészáros Mátyás
Módos Dávid
Nagy Nimród
Nagy Zoé Veronika
Németh Dorottya
Németh-György Bence
Nyerges Péter
Pálma Dávid
Szabados Réka
Szabó Mátyás
Takács Krisztina
Tálos Nándor Benedek
Vargyas Zalán
Vass András Benedek
Zambó Luca
Osztályfőnök: Szabóné Rabi Erzsébet
Napközis nevelő: Füzi-Németh Zsuzsa

2.A

Csapó Csenge Ilona
Gaál Gréta
Görgics Jázmin
Gulyás Hanna Hajnalka
Horváth Hanna Dorina
Horváth Júlia Sára
Kiss Júlia
Kleizer László
Kürtös Rita
Lócsi Iringó Nadin
Márk-Nemes Mátyás
Ódor Jázmin
Orbán Madelief Ilona
Pethő Benjámin
Pócza Kinga Loretta
Szabó Vanda
Szakál Luca Veronika
Udvardi Máté
Varga Bernát
Varga Leila
Osztályfőnök: Szabó-Egyházy Kinga
Napközis nevelő: Kovács Gézáné

 

2.B

Boros Marcell Tamás
Dan Barnabás
Dominek Zoé
Epergyes Ádám
Farkas Léna
Gál Márk
Hámori Gellért
Horváth Hanna
Horváth Kevin
Horváth Lili
Horváth Sára
Kiss Huba
Kreiter Zénó
Mészáros Abigél
Nagy Balázs
Nagy Barbara Hanna
Nagy Jázmin Zsófia
Nagy Mira
Nagy Richárd
Németh Áron
Németh-György Lili
Pavlóczki Boglárka
Pécsi Ádám
Pócza Hunor
Szabó Bálint
Török Máté
Zugó Leonie Sophie
Osztályfőnök: Füziné Kiss Katalin
Napközis nevelő: Kovácsné Varga Mária

 

3.A

Bella Kinga
Bors Jázmin Hanna
Cserpes András
Gilicz Dávid Sándor
Hanusovszky Róbert
Hegedüs Erik
Horváth Réka
Kapui Kristóf
Kovács Adelina
Kovtunovics Nonna
Németh Áron
Németh Júlia
Ősze Alíz
Radics Bence
Szabó Bence
Szabó Zoé Sára
Szőke Emma Ilona
Tóth Aisah Léna
Varga Rebeka
Varga Veronika
Osztályfőnök: Varga Mónika
Napközis nevelő: Szücs Ákos

 

3.B

Árpási Luca
Budai Zsófia
Dobra Norbert
Eckhardt Adrián
Horváth Máté
Kapui Szófia
Kiss Csenge
Kóczán Dávid
Lócsi Lóránt
Magyar Ádám
Módos Barna
Ódor Marcell
Orosházi Jázmin
Roskó Bianka
Takács Balázs
Tóth Erik
Tóth Lara Virág
Vörös Lili
Osztályfőnök: Áderné Bárdossy Éva
Napközis nevelő: Varga-Sipőcz Gertrud

 

4.A

Ambrus Richárd
Budai Brigitta
Csizmadia Péter
Erdős Virág
Helyes Hanna Izabella
Henye Máté
Hidegföldi Márk
Horváth Balázs
Horváth Máté
Horváth Zalán
Károlyi János Adrián
Mészáros Bercel
Molnár Benett
Ősze Laura
Polák Valter
Rozsics Gergő
Szabó Ábrahám
Szántó Nimród
Vertetics Kamilla
Osztályfőnök: Dobos Zoltánné
Napközis nevelő: Csapóné Papp Ildikó

 

4.B

Boros Hanna
Füzi Ádám
Gosztola Nóra
Hajnal Áron
Horváth Zalán
Kiss-Leizer Nóra
Magyar Arnold Levente
Magyar Szofi
Magyar Zoé
Mészáros Sára
Molnár Lara
Németh Lotti
Nyerges Tünde
Orbán Fréderique Barbara
Pálma Nóra
Szabó Áron
Szabó Emília
Tóth Brigitta
Varga Kevin Károly
Varga Luca
Osztályfőnök: Gerencsérné Farkas Éva
Napközis nevelő: Csapóné Papp Ildikó