Alsó tagozat

1.A

Csapó Csenge Ilona
Gaál Gréta
Görgics Jázmin
Gulyás Hanna Hajnalka
Horváth Hanna Dorina
Horváth Júlia Sára
Károlyi Fiorella Mirabella
Kiss Júlia
Kleizer László
Kürtös Rita
Lócsi Iringó Nadin
Márk-Nemes Mátyás
Ódor Jázmin
Orbán Madelief Ilona
Pethő Benjámin
Pócza Kinga Loretta
Szabó Vanda
Szakál Luca Veronika
Sztojka Dzsínó
Udvardi Máté
Varga Bernát
Varga Leila
Osztályfőnök: Szabó-Egyházy Kinga
Napközis nevelő: Kovács Gézáné

 

1.B

Boros Marcell Tamás
Dan Barnabás
Dominek Zoé
Epergyes Ádám
Farkas Léna
Gál Márk
Hámori Gellért
Horváth Hanna
Horváth Kevin
Horváth Lili
Horváth Sára
Kiss Huba
Kőfalvi Nadin Gyöngyi
Kreiter Zénó
Mészáros Abigél
Nagy Balázs
Nagy Barbara Hanna
Nagy Jázmin Zsófia
Nagy Mira
Nagy Richárd
Németh Áron
Németh-György Lili
Pavlóczki Boglárka
Pécsi Ádám
Pócza Hunor
Szabó Bálint
Török Máté
Zugó Leonie Sophie
Osztályfőnök: Füziné Kiss Katalin
Napközis nevelő: Kovácsné Varga Mária

 

2.A

Bella Kinga
Bors Jázmin Hanna
Gilicz Dávid Sándor
Hanusovszky Róbert
Hegedüs Erik
Horváth Réka
Kapui Kristóf
Kovács Adelina
Kovtunovics Nonna
Németh Áron
Németh Júlia
Ősze Alíz
Radics Bence
Szabó Bence
Szabó Zoé Sára
Szőke Emma Ilona
Tóth Aisah Léna
Varga Rebeka
Varga Veronika
Varga Veronika
Osztályfőnök: Nagyné Kovács Enikő
Napközis nevelő: Füzi-Németh Zsuzsa

 

2.B

Árpási Luca
Budai Zsófia
Cserpes András
Dobra Norbert
Eckhardt Adrián
Erdélyi Csaba Ruben
Horváth Máté
Kapui Szófia
Kiss Csenge
Kóczán Dávid
Lócsi Lóránt
Magyar Ádám
Módos Barna
Ódor Marcell
Orosházi Jázmin
Roskó Bianka
Takács Balázs
Tóth Erik
Vörös Lili
Osztályfőnök: Szabóné Rabi Erzsébet
Napközis nevelő: Horváth-Peres Eszter

 

3.A

Ambrus Richárd
Budai Brigitta
Csizmadia Péter
Erdős Virág
Henye Máté
Hidegföldi Márk
Horváth Balázs
Horváth Máté
Horváth Zalán
Károlyi János Adrián
Mészáros Bercel
Molnár Benett
Ősze Laura
Polák Valter
Rozsics Gergő
Szántó Nimród
Vayna Norbert Dominik
Vertetics Kamilla
Osztályfőnök: Dobos Zoltánné
Napközis nevelő: Csapóné Papp Ildikó

 

3.B

Boros Hanna
Füzi Ádám
Gosztola Nóra
Hajnal Áron
Horváth Zalán
Kiss-Leizer Nóra
Magyar Arnold Levente
Magyar Szofi
Magyar Zoé
Mészáros Sára
Molnár Lara
Németh Lotti
Nyerges Tünde
Orbán Fréderique Barbara
Pálma Nóra
Szabó Emília
Tóth Brigitta
Varga Kevin Károly
Varga Luca
Osztályfőnök: Gerencsérné Farkas Éva
Napközis nevelő: Sipőcz Gertrud

 

4.A

Antal Júlia
Bakonyi Dominik
Borsodi Eszter
Csala Dávid
Dukai Boglárka
Epergyes Adél
Fogl Karina
Görgics Máté
Horváth Eszter
Horváth Nándor
Kiss Luca
Nagy Regina
Németh Hugó
Pécsi Márk
Titz Petra
Varga Gergő
Vercseg Máté
Osztályfőnök:  Áderné Bárdossy Éva
Napközis nevelő: Szücs Ákos

 

4.B

Ézsöl Martin
Feke Anna Vivien
Fodor Csege Kende
Füzi Júlia
Gilicz Boján
Hanusovszky Tamás
Horváth Dávid
Horváth Dzsamilla Jázmin
Horváth Zoltán
Kocsis László
Pető Dorka
Platz Bendegúz
Pócza Erik
Ratatics Leila
Szabó Laura
Sztojka Rikárdó
Tordai József
Osztályfőnök: Varga Mónika
Napközis nevelő: Molnárné Szabó Judit, Szücs Ákos