Óvodai csoportok

Óvodai csoportjaink 2021-2022  

LILIOM kis csoport

 

  1. Áder Bianka
  2. Ambrus Ábel
  3. Bősze Ábel
  4. Brányi Mia Elena
  5. Dan Benedek
  6. Garab Jázmin Viktória
  7. Horváth Réka
  8. Horváth Zoé
  9. Maier András
  10. Mikola Bendegúz
  11. Nagy Elizabeth
  12. Nagy Lara
  13. Nagy Lianna
  14. Nagy-Novits Gábor
  15. Nemes Panka
  16. Németh Veronika
  17. Péli Gréta
  18. Szitás Júlia
  19. Takács Szófia
  20. Tálos Katinka
  21. Tar Patrik
  22. Tóth Gergő Dániel
  23. Udvardi Gréta                           
  24. Vercseg Márk

Óvónők: Horváth Krisztina, Henye Ildikó           

Dajka: Kantó Judit

Ped. asszisztens: Szücs Sándor Zoltánné (Csilla néni)

 

GYÖNGYVIRÁG kis-középső csoport

 

  1. Barna Vivien
  2. Batuska Zoé Alexandra
  3. Csizmadia András
  4. Dojcsák Vendel
  5. Dukai Zétény
  6. Fogl Vivien
  7. Füzi Noel Dániel
  8. Hegyi Szofi
  9. Hoffer Kerim
  10. Horváth Ádám
  11. Horváth Milán
  12. Horváth Soma
  13. Kovtunovics Lorenz
  14. Licskai Kornél
  15. Márk Zalán
  16. Módos Máté
  17. Molnár Lilla
  18. Nagy Dominik
  19. Németh Zénó
  20. Pető Dániel
  21. Réger Nina
  22. Rozinek Bálint
  23. Szabó Tamás
  24. Szalai Tamás
  25. Tóth Bence Péter

Óvónők: Giliczné Köves Beatrix, Somogyi Éva

Dajka: Ézsölné Takács Éva

Ped. asszisztens: Szücs Sándor Zoltánné (Csilla néni)

 

 

HÓVIRÁG nagy – középső csoport

 

 

  1. Batuska Balázs Nimród
  2. Bella Péter
  3. Béry Anna
  4. Boros Bianka
  5. Böcskei Barnabás
  6. Császár Fanni
  7. Füzi Bence Máté
  8. Hajdú Izabella
  9. Horváth Dániel
  10. Horváth Donát
  11. Horváth Maja
  12. Kiss Bence
  13. Kleizer Dániel
  14. Kovács Lara
  15. Kovács Noel
  16. Molnár Hanna
  17. Nagygyörgy Gréta
  18. Papp Júlia
  19. Rozinek Alíz
  20. Szabados Kata
  21. Szabó Sára
  22. Szitás Bori
  23. Varga Alex
  24. Varga Csenge Izabella
  25. Varga Lili
  26. Vercseg Áron András

Óvónők:Mészárosné Taródi Erika, Papp Viktória 

Dajka: Rosta Imréné (Babi néni)                    

Ped. asszisztens: Szücs Sándor Zoltánné (Csilla néni)

 


MARGARÉTA nagy  csoport

 

  1. Ambrus Áron
  2. Anton Ghobrial
  3. Csapó Csongor Dániel
  4. Dan Zétény
  5. Fehérvári Lili
  6. Fodor Péter
  7. Hollós Lilla
  8. Kertész Jázmin
  9. Kiss Hunor
  10. Márk Emma
  11. Mészáros Tamás Máté
  12. Metykó Bella
  13. Nagy Márk
  14. Németh- György Szonja
  15. Pető Balázs
  16. Pintér Benedek
  17. Potyondi Bella
  18. Réger Bella
  19. Szabó Gréta
  20. Tóth Máté
  21. Vargyas Ervin
  22. Vargyas Máté
  23. Vass Andrea Izabella

Óvónők: Farkasné Márk Zsuzsa,  Kovács Anikó          

Dajka:  Antal Attiláné (Zsuzsi néni)      

Ped. asszisztens: Szücs Sándor Zoltánné (Csilla néni)