Óvodai csoportok

Óvodai csoportjaink 2020-2021  

GYÖNGYVIRÁG kis csoport

  1. Barna Vivien
  2. Dojcsák Vendel
  3. Dukai Zétény
  4. Fogl Vivien
  5. Füzi Noel Dániel
  6. Hegyi Szofi
  7. Hoffer Kerim
  8. Horváth Ádám
  9. Horváth Milán
  10. Horváth Soma
  11. Kovtunovics Lorenz
  12. Licskai Kornél
  13. Márk Zalán
  14. Módos Máté
  15. Molnár Lilla
  16. Nagy Dominik
  17. Németh Zénó
  18. Pető Dániel
  19. Réger Nina
  20. Rozinek Bálint
  21. Szabó Tamás
  22. Szalai Tamás
  23. Tóth Bence Péter

Óvónők: Giliczné Köves Beatrix, Somogyi Éva

Dajka: Szaiff-Kipilla Beáta

Ped. asszisztens: Szücs Sándor Zoltánné (Csilla néni)

 

 

HÓVIRÁG kis – középső csoport

 

  1. Bella Péter
  2. Béry Anna
  3. Boros Bianka
  4. Böcskei Barnabás
  5. Császár Fanni
  6. Füzi Bence Máté
  7. Hajdú Izabella
  8. Horváth Dániel
  9. Horváth Donát
  10. Horváth Maja
  11. Kiss Bence
  12. Kleizer Dániel
  13. Kovács Lara
  14. Kovács Noel
  15. Molnár Hanna
  16. Nagygyörgy Gréta
  17. Papp Júlia
  18. Rozinek Alíz
  19. Szabados Kata
  20. Szabó Sára
  21. Szitás Bori
  22. Varga Alex
  23. Varga Csenge Izabella
  24. Varga Lili
  25. Vercseg Áron András

Óvónők:Mészárosné Taródi Erika, Márk-Nemes Andrea     

Dajka: Ézsölné Takács Éva Mária (Éva néni)                    

Ped. asszisztens: Szücs Sándor Zoltánné (Csilla néni)

 


MARGARÉTA nagy – középső csoport

  1. Boldis Viola
  2. Csapó Csongor Dániel
  3. Dan Zétény
  4. Dojcsák Emília Ágnes
  5. Ivánkovics Anna
  6. Fehérvári Lili
  7. Fodor Péter
  8. Hollós Lilla
  9. Horváth Alíz
  10. Kertész Jázmin
  11. Márk Emma
  12. Metykó Bella
  13. Mészáros Tamás Máté
  14. Nagy Márk
  15. Nagy Nimród
  16. Németh Dorottya
  17. Németh- György Szonja
  18. Pető Balázs
  19. Pintér Benedek
  20. Potyondi Bella
  21. Réger Bella
  22. Szabó Gréta
  23. Tóth Máté
  24. Vass Andrea Izabella
  25. Zambó Luca
  26. Vargyas Ervin

Óvónők: Farkasné Márk Zsuzsa,  Kovács Anikó          

Dajka:  Rosta Imréné (Babi néni)      

Ped. asszisztens: Szücs Sándor Zoltánné (Csilla néni)

 


LILIOM nagy csoport

  1. Ambrus Áron
  2. Bizony Bendegúz
  3. Domonkos Bálint
  4. Erdős Noel
  5. Fogl Melissza
  6. Göndőcs Mira
  7. Hanusovszky Pál
  8. Horváth Adél
  9. Horváth Ármin
  10. Horváth Léna
  11. Horváth Máté
  12. Kiss Hunor
  13. Kóczán Petra
  14. Kovács Lili
  15. Márk Noel
  16. Mészáros Mátyás
  17. Módos Dávid
  18. Nyerges Bence Kolos
  19. Polák Kolos
  20. Szabados Réka
  21. Takács Krisztina
  22. Tálos Nándor Benedek
  23. Vargyas Máté                            
  24. Vargyas Zalán
  25. Vass András Benedek

Óvónők: Horváth Krisztina, Henye Ildikó           

Dajka: Antal Attiláné (Zsuzsi néni)

Ped. asszisztens: Szücs Sándor Zoltánné (Csilla néni)