OVI-SULI

Ovi-suli foglalkozásra vártuk a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket iskolánkba március 6-án, pénteken. Biró Péter igazgató úr köszöntötte vendégeinket, majd tájékoztatóját követően Csitei Gábor, a Dr. Barsi Ernő AMI igazgatója számolt be a két intézmény sikeres együttműködéséről. Művészeti osztályunk (2.B) két tanulója mutatott be sárközi táncokat, majd iskolánk nyolcadikos diákjai kapuvári lassú és friss csárdással örvendeztett meg bennünket. A néptáncbemutató után Igazgató Úr tájékoztatta a szülőket a 2020/2021. tanévben induló két, normál tantervű osztályról; azonban a következő tanévben is lehetőség lesz az iskolaotthonos és/vagy a művészeti forma választására, amennyiben a szülők ezt kérik. A jelenleg is működő formákról szülők osztották meg pozitív tapasztalataikat a hallgatósággal. Az új tanévben a következő tanító nénik várják az elsősöket: Szabó-Egyházy Kinga és Kovács Gézáné, illetve Füziné Kiss Katalin és Kovácsné Varga Mária. Március 10-én, kedden az 1-2. órában nyílt nap keretében rövid foglalkozásra várják leendő tanítványaikat. A tájékoztatót jó hangulatú kézműves foglalkozás zárta.