Mezei futóverseny

2021.10.11-én megrendezésre került a körzeti mezei futóverseny Kapuváron. Szerencsére az időjárás kegyes volt a futókhoz, napsütésben teljesíthették az előírt távokat. Tanulóink mindent megtettek, ami csak tőlük telt, így nagyszerű eredményekkel zárták a napot, mind csapatban, mind pedig egyéniben.
A III. korcsoportos lányok csapatban I. helyezettek lettek.
Egyéniben Pápai Liza 1. helyen, Szalai Petra 3. Fekete Eszter 4. , Licskai Léna 5., Preklet Zsófia 6. helyen ért célba.
Ugyanebben a korcsoportban a fiúk csapatban szintén elsők lettek. A csapat tagjai: Axnix Zalán, Bősze Benjámin, Kiss-Vámosi Balázs, Dobóczi János, Módos Bátor, Németh Szilárd, Egyéniben Axnix Zalán 1. Bősze Benjámin 4. helyezést ért el.
A IV. korcsoportos fiúknak is sikerült csapatban első helyezést elérni. A csapat tagjai: Szalai Gáspár, Magyar Dominik, Kiss József Mátyás, Vörös Bálint, Mihók Balázs.
Egyéniben Szalai Gáspár 5. helyen ért célba.
A IV. korcsoportos lánycsapatunk II. helyen végzett. Tagjai: Zombó Réka , Horváth Nikolett, Németh Zsófia, Biró Molnár Bíborka Anna . Egyéniben Zombó Réka 1. , Horváth Nikolett 3. helyen ért célba.
A II. korcsoportban Horváth Balázs és Pócza Erik képviselte iskolánkat, előbbi 4. helyezést ért el.
A győztes csapatok és az egyéniben továbbjutott versenyzők 2021.10. 20-án Győrben a megyei döntőben képviselik iskolánkat. Gratulálunk minden versenyzőnknek!