Szalagavató ünnepség 2022

Idén is elérkezett a szalagavató napja, mely iskolánk életének egyik meghatározó eseménye. Végzős diákjainkra, január 28-án, ünnepi műsor és bál keretén belül tűzték föl a szalagot, mint a remény és a felnőtté válás jelképét. A szalagtűzésre iskolaközpontunk 65 végzős diákja sorakozott fel. Mivel az ünnepség időpontja az egyházi iskolák védőszentjének, Aquinói Szent Tamásnak az emléknapjára esett, Biró Péter intézményvezető az Angyali Doktor életpéldáját emelte ki beszédében. Szent Tamás egyszerre volt ragyogó tudós és alázatos szent, s bár a középkorban élt, értelmi és érzelmi intelligenciája ma is példamutató. A meghitt pillanatok és vidám hangulat mellett idén sem maradhatott el a végzősök tánca. Rendező osztályfőnökök: Katyi Tímea és Tóth Tihamérné tanárnők. (A szalagavatón készült képeket külön galériában fogjuk közreadni, keressék Facebook-oldalunkat).