Lezárult a 2021/2022-es tanév érettségi vizsgaidőszaka

Június 22-én gimnáziumunkban véget értek az érettségi vizsgák. Iskolánkban – két vizsgabizottságban (június 16-18. és június 20-22. között) – idén 65 tanuló 10 tantárgyból tett emelt- vagy középszintű, ill. rendes vagy előrehozott érettségi vizsgát. A kiváló és a példamutató tanulók könyvjutalmat és oklevelet kaptak.

Kiváló tanulók a 12.a osztályból (osztályfőnök Sipőcz András): Axnix Lilla, Bokor Veronika, Csombók Péter István, Fekete Tícia, Gábor Dávid, Kiss Anna, Kovács Bálint, Varga Virág, Zólyomi Tímea. Példamutató tanulók a 12.a osztályból: Kar Brigitta, Magyar Boglárka, Németh Sára, Preidl Diána, Szűcs Alexandra.

Kiváló tanulók a 12.b osztályból (osztályfőnök Horváth Patrik): Hoffer Dániel, Horváth Dorina, Horváth Petra, Ivánkovics Dorka, Németh András, Németh Liza, Sepely Lilla, Szalai András. Példamutató tanulók a 12.b osztályból: Buthi Dániel, Horváth Nóra, Katona Vivien, Kertész Noémi, Mészáros Natália, Papp Patrik, Sipőcz Gergely, Varga Katalin, Zsoldos Béla.

Gábor Dávid, 12.a osztályos tanuló, az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. programozási ismeretek kategóriában, az országos döntőben elért 13. helyezéséért az ágazati irányítás elismerő oklevelét vette át.

A Csillag Izidor és Felesége-díjat, azaz a holokauszt áldozatává vált egykori kapuvári állatorvos, Csillag Izidor, felesége és József fia emlékére alapított díjat idén az osztályfőnök javaslatára, és a nevelőtestület döntése alapján a 12.b osztályból Zsoldos Béla tanuló kapta,  példamutató szorgalmáért és példás magaviseletéért.

Érettségizett diákjainknak gratulálunk, és jó pihenést kívánunk a nyári szünetre!

Még több fotóért keressék Facebook-oldalunkat.