Szalagavató 2024.

Idén is elérkezett a szalagavató napja, mely iskolánk életének egyik meghatározó eseménye. Végzős diákjainkra, január 26-án, ünnepi műsor és bál keretén belül tűzték föl a szalagot, mint a felnőtté válás jelképét. A szalagtűzésre iskolaközpontunk 66 végzős diákja sorakozott fel (12.A, osztályfőnökök Hanusovszky István, Kocsis Sándor és 12.B, osztályfőnök Ábrahám Attiláné) a Világi Rendezvényparkban. A feltűzést megelőzően Méry László atya, iskolalelkész megáldotta a szalagokat, majd Biró Péter ünnepi beszédében hangsúlyozta az idei szalagavató különleges voltát. Ebben a tanévben ugyanis a fennállásának 150.jubileumát ünneplő intézmény végzősei viselhetik büszkén a remény szalagjait. A végzősök táncát – mint nyitóeseményt – a tizenegyedikesek műsorának meghitt pillanatai, majd vidám hangulatú műsora követte. Rendező osztályfőnökök: Varga Bernadett tanárnő és Vaspöri Gergely tanár úr. (A szalagavatón készült további képeket keressék intézményünk Facebook-oldalán).